Wideo domofon

Oferujemy nowoczesne wideo domofony bezprzewodowe wraz z systemami rejestracji obrazu.

Wideo domofon jest nowoczesnym systemem łączności, który łączy funkcje tradycyjnego domofonu z możliwością wizualnej identyfikacji osoby dzwoniącej do drzwi. System składa się z zewnętrznej jednostki montowanej przy wejściu do budynku lub mieszkania, która zawiera kamerę i przycisk dzwonka, oraz wewnętrznej jednostki z ekranem, przez który mieszkańcy mogą zobaczyć osobę dzwoniącą.

Wideo domofon może nagrać film lub zrobić zdjęcie w momencie naciśnięcia przycisku, lub też może działać w oparciu o czujnik ruchu. Nowoczesne modele mogą być połączone z siecią Wi-Fi oraz aplikacjami mobilnymi, co umożliwia monitoring drzwi wejściowych czy furtki z każdego miejsca.

Integracja z systemem domu inteligentnego pozwala także automatycznie włączać oświetlenie przy wejściu, wysyłać alerty wraz ze zdjęciem zrobionym przez kamerę wideo domofonu. Znacznie podnosi to nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo domowników.

Zapraszamy do kontaktu, dobieramy oraz instalujemy wideo domofony dla różnych budynków, komercyjnych oraz prywatnych.

Posiadamy salon wystawowy na ulicy Dęblińskiej 5 w Puławach.

Wykonujemy także montaż wideo domofonów na terenie miejscowości
Kazimierz Dolny
Nałęczów
Kurów
Dęblin
Stężyca
Ryki
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram