Klimatyzacja Puławy

Klimatyzacja

Oferujemy sprzedaż i montaż urządzeń klimatyzacyjnych różnych marek. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze jednostek.

Klimatyzator to najprostszy, i co bardzo ważne, coraz tańszy sposób na zapewnienie optymalnych warunków temperaturowo-wilgotnościowych w naszym domu. Coraz rzadziej klimatyzacja kojarzy się z luksusem i dobrem dostępnym jedynie dla powierzchni komercyjnych. Prowadzimy montaż klimatyzacji także w mieszkaniach i domach jednorodzinnych.

Klimatyzacja to nie tylko chłodzenie, urządzenia mogą także ogrzewać powietrze, przy czym pobierają 5x mniej prądu niż tradycyjne grzejniki elektryczne. Dodatkową zaletą jest także oczyszczanie powietrza.

Oferowane przez nas systemy klimatyzacji cechuje:

cicha praca
funkcja ogrzewania
energooszczędność
programowany czas pracy
sterowanie Wi-Fi
sterowanie nawiewem

Prowadzimy także profesjonalny serwis klimatyzacji:

czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji domowej
kontrola parametrów i serwis techniczny
sprawdzenie poprawności działania
Zapraszamy do kontaktu, dobieramy odpowiedni klimatyzator do każdej powierzchni. Dokonujemy darmowej, indywidualnej wyceny u każdego z klientów tak, by odpowiednio dopasować urządzenie do potrzeb użytkowania.

Wiele modeli klimatyzatorów prezentujemy w salonie wystawowym na ulicy Dęblińskiej 5 w Puławach.

Oferujemy także usługę montażu klimatyzacji na terenie miejscowości Kazimierz Dolny, Nałęczów, Kurów, Dęblin, Stężyca, Ryki
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram